Поділитись


То є Львів. Колекція міських історій

 Автори:Савка Мар'яна , Москалець Костянтин , Морозов Віктор , Вдовиченко Галина , Кіяновська Маріанна, Табаков Павло , Старовойт Ірина , Сливинський Остап, Шиян Гаська , Карпа Ірена, Бєглов Володимир, Творча майстерня «Аґрафка» , Андрухович Юрій, Забужко Оксана, Герасим’юк Ольга, Коваль Олександра, Якимець Володимир, Міщенко Юлія, Глібовицький Євген, Якуб`як Ярина, Андрейчик Марко, Федорак Назар, Алієв Алім

Видавництво: Видавництво Старого Лева
Львів

Серія: Художня проза
Рік видання:2017 p.
Обкладинка:Тверда
Вік:Дорослі, 18-100
К-ть сторінок:240
Вага:640 г
Розміри:165x215 мм
ISBN:978-617-679-442-4

Анотація

Львів — то місто не лише нашої історії (а вона в нас доволі суперечлива і химерна), Львів — то місто життєвих історій, звичайних приватних сюжетів з життя різних людей, і далеко не лише львів’ян. Він на багатьох із нас має містичний вплив, він знає стільки таємниць! Кожна кам’яниця — то ще й сцена, лаштунки, декорації для щоденних людських драм і комедій. В авторському проекті Мар’яни Савки «То є Львів: колекція міських історій» зібрано 23 розповіді про місто, яке не залишає байдужим. Між цими історіями, як і між поколіннями авторів, можна прокладати місточки і шукати заховане між рядками. Це ще одна спроба відчитування міста як цікавезної книги, в якій щодня пишуться нові сторінки.

Висловлюємо подяку Лесю Панчишину за картину, намальовану на одній із львівських стін, яку ми використали в дизайні обкладинки.