Поділитись


Написати відгук


e-mail на сайті не публікується, і спамерам не передається !


Ваше повідомлення/відгук:

:)  ;)  :(  B)  8-0  :p  :D  :[  :*  *yahoo*  
Повторіть код: Оновити код  
Ольга 03.04.2018 23:21
У Вас дуже цікаві книги: і дорослі і дитячі.
19.11.2017 10:40
Шановна Галино Костянтинівна! Дуже вдячні Вам за цікаву зустріч у ЕНВК №5 м.Енергодара. Ми припускали, що зустріч буде незвичайною і веселою, бо читали уривки з Ваших книжок, але інтерактивна форма проведення,пригоди Вашіх котів захопили моїх учнів настільки, що ми вирішили просити батьків подарувати нам Вашу книжку і інсценізувати її. А на ранок класна дошка була повна малюнків котів з незвичайними назвами. На жаль, не можна додати фото у форму. Ще раз щиро дякуємо за зустріч.
Олена 22.06.2017 10:17
Доброго дня пані Галино, дуже вдячні Вам з синочком за книгу "36і6 котів",дуже чекаємо *yahoo* продовження "Котів-детективів"
Ганна 20.03.2017 23:36
Добрый вечер! Я понимаю,что на этом языке с вами общаться бессмысленно, но всё же. На данный момент мы с дочерью только закончили читать "Лігу непарних шкарпеток". Естественно вы знаете, что изучают вас в третьем классе! Повторюсь в третьем!!! классе!Неужели вы думаете, что ребёнок в состоянии усвоить и пересказать всю эту невероятную историю про носки ? ещё и пройти тестирование - про шкарпетони, Шкарпати,и т.д.? Ведь с вашего согласия этот шкарпетонний бестселлер появился в школьной программе третьего класса? Что это за бред? Прошу прощения.Вы хоть понимаете, сколько нужно усвоить новых слов? Сколько героев запомнить? Зачем это? Ещё и обязательно в полном объёме прочитать, почему же тогда в учебнике не напечатали в полном объёме - это, что скрытый маркетинговый ход: найди меня в инете, прочитай дополнительно парочку моих сказок? Как- то не очень приятно оставлять это сообщение на фоне всех хороших, но это моё мнение - такой рассказ нужно давать детям не в третьем классе!
Наталя 04.02.2017 13:08
Добрый день!Очень блогодарны за "котячу" историю ("36 и 6 котов";). Дочь взахлеб прочитала эту историю, хотя до этого стремления к чтению не было. Любим котиков, ждем продолжения веселой истории котячого товариства!
Вдохновения вам,новых идей! Спасибо за оптимизм, которым пронизаны ваши произведения! *yahoo*
Оксана М. 31.10.2016 14:16
Доброго дня, пані Галино! Дякую Вам за приємно проведений вечір у компанії "Тамдевін"! :) Цікавих Вам ідей і натхнення!
Таїсія 25.09.2016 22:20
Прочитала Ваші "Пів"яблука", потім "Інші пів"яблука". Тепер хочу "Зовсім інші пів"яблука" :) Чекаю з нетерпінням. Бажаю творчого натхнення!
alina baranyuk 25.09.2016 19:35
Доброго вечора, шановна Галино Вдовиченко!!
Це Баранюк Аліна, Ваш читач!! Я прочитала Ваші романи,а саме: "Тамдевін", "Бора", "Пів'яблука", "Купальниця". Прочитатавши Ваші твори, я не тільки отримала задоволення, а й зрозуміла всю глибин взаємин між людьми та загальнокультурні цінності, пізнала,що таке справжнє, живе спілкування і спорідненість душ!!!
То ж на сам кінець, хочу подякувати Вам за такі чудові шедеври української літератури, я глибоко вражена їхнім написанням, майстерністю і витонченістю та шармом!!!
Діна 02.05.2016 16:44
Спочатку був Тамдевін. Далі Пів'яблука. Спочатку чомусь плакалося на кожному спогаді з дитинства, дивувалася, невже це було не лише в мене.Потім тим всім ділилася з чоловіком. І в нього робилася "гусяча" шкіра...А насамкінець раптом захотілося писати про всі події і ставлення до них: від звільнення з роботи до мертвих тварин на трасі і ...От і всі враження. ДЯКУЮ!!!!
Сергій 22.03.2016 21:28
Привіт :D
Даша зі Стрия (Ід 18.10.2015 22:15
Напишіть мені будь ласка, я не можу написати вам на вашу адресу.
Анастасія 23.09.2015 16:15
Щиро дякую за візит в 24 бібіліотеку. Мій син дуже був захоплений цією зустріччю і 2 день благає купити йому книжку про котів. Від мене особиста подяка за те, що після вашої зустрічі він хоче читати Натхення Вам у творчості.
Ярослава 21.09.2015 15:57
Щиро вдячна Вам за творчість, яка дарує радість та оптимізм! У захопленні від Ваших романів! У кожному з них знайшла щось особисте, виписала цілий ряд цитат.Шукаю у книгарнях роман"Купальниця", чомусь його нема. Хай береже Вас Бог, творчих успіхів та нових неперевершених романів, що читаються на одному подиху
марія 29.07.2015 22:24
Прочитала роман "Тамдевін"на одному подиху сподобався .Дякую .Купувала я цю книгу як детектив -бо так сказав продавуць,а виявився цілком цікавий роман.Спочатку думала буду читати потроху ,але цікавість узяла гору і дочитала до кінця .Дякую щераз !
Ірина 21.07.2015 02:19
Як приємно читати про щасливих людей, щось чисте і щире, світле і справжнє. Особливо зараз коли навкло стільки негативу.
Дякую за приємні позитивні емоціі які переповнюють мене після прочитаних Бори та Купальниці.
Обовязково на форумі видавців для дітей куплю Котів і Шкарпетки. Хай також насолоджуються вашими творами.
Щире дякую за те, що любете наш Львів.
Сергій 06.05.2015 22:01
Дуже файно є;)
Ігор 20.11.2014 19:16
Спасибі за "Бору" і за Вас!
Анастасія 19.03.2014 10:26
Доброго дня! Тільки що проковтнула останні сторінки "Пів'яблука". Відчуваю одночасно радість від прочитанного і смуток від того, що книга закінчилась... Знайомство з Вашим словом сталось при читанні "Бори", роки 2 тому. Але цей скарб відчуттів загубився у буденності. І ось, під час прогулянки з дітьми, ноги самі мене понесли до книжкової крамниці. Продавчині з подивом споглядали як я шукаю книгу, не маючи змоги описати, що ж мені потрібно) І ось! Ваш роман потрапляє мені до рук, та шей не сам! А з продовженням!!! Дякую Вам за ваше слово, за мову! Я насолоджуюсь, смакую кожну сторінку! Списибі за пережиті емоції!
Валерія 07.02.2014 21:51
Дуже дякую за чудові книги,та за відкриту,позитивну презентацію,яка відбулась в Івано-Франківську. Емоції просто переповнюють. З нетерпінням чекаю нової книги!
Віктор 14.11.2013 00:33
Щиро дякую за статті про Бучач, його проблеми. Приємно, що разом з нами вболіваєте за жалюгідний стан архітектури, наших культурних цінностей. Невігластво та захланність роблять свою чорну справу. Руйнуйте їх своїм Словом. Те, що Ви робите-безцінне. Ще раз дякую. Хай Вас Бог благословить.
Лідія 04.10.2013 14:32
Ваши твори лікують душу. Дякую вам! Будь ласка, пишіть ще. Хай береже Господь Вас і Ваших рідних!
Наталя 03.10.2013 11:30
Вчора за ніч прочитала "пів'яблука". Наче сеанс у психолога. Отримала відповіді на багато питань. На роботу йшла пішки, настрій піднесений, не зважаючи на холодну і дощову осінь. Зустріла в парку маленьку білочку чомусь зраділа.Щире,Вам Галино дякую. Творчих успіхів!Ніжності і тепла від рідних! Кожна посіяна Вами зернинка, проростає добром, надією і вірою серед людей. Окреме спасибі за мову не читала, а слухала мелодію гірської річки. Божої Вам благодаті! З нетерпінням чекаю вечора, чекає наступна книга.. *yahoo*
Арина 17.12.2012 17:37
Доброго дня, шановна Галино! З вашою творчістю познайомилася влітку, прочитавши "Бору". Дуже сподобалося - така запашна мова у вас) :) (хоч я і не шанувальниця української літератури). Захотілося прочитати ще щось. Разом з мамою проковтнули "Пів'яблука" та "Тамдевін". Я у захваті й прошу вас - пишіть ще! Арина
         Модератор
Доброго дня, Арино! Пишу ще:) Бажаю Вам зустріти багато хороших книжок. Мої вітання мамі. І дякую за добрі слова. З симпатією, Галина
Анна 15.11.2012 12:21
Доброго дня.
Галина Костянтинівна моя найулюбленіша українська пиcьменниця сучасності. Близька подруга подарувала мені на День нарождення "Бору". Я з неймовірним захопленням прочитала книгу! Надзвичайно сподобалось! Після того, вирішила, що поки не прочитаю усі книжки Вдовиченко - не заспокоюсь! Наразі, читаючи різну літературу, розумію, що такі емоцій, які викликають книги Гилини Костянтинівни, не викликають ніякі інші. Мені здається, що більшість з того, про що Ви пишете, надзвичайно близьке мені по духу.
Мені дуже шкода, що я пропустила презентацію «Купальниці» у Києві.
«Купальницю» придбала собі на Книжковому Арсеналі 2012. Дуже сподівалася, що зустріну Вас, та викажу Вам своє захоплення та вдячність.
Я не знаю чи читаєте Ви особисто мій відгук… але я все ж сподіваюсь на це.
Шановна Галино Констянтинівно!
Я захоплююсь Вами як автором! Я обожнюю Ваші книжки!
Книги Вдовиченко, займають не абияке місце в моїй домашній бібліотеці та всі хто завітає до мене у гості і бачить книжки, запитує:
«Що радиш прочитати?»
Я без вагань відповідаю: «Галину Вдовиченко. Для мене це ковток чогось нового у літературі! І саме книги Вдовиченко, зародили в мені любов до сучасної української літератури».
Я хочу побажати Вам творчої наснаги.
У Вас завжди буде свій читач і я завжди буду серед них!
Поява нової книги Вдовиченко – це ніби як маленьке свято!
З повагою та любов’ю до Вашої творчості
Ваша читачка, Аня М.
         Галина Вдовиченко
Анно, дякую за добрі слова, за любов до сучасної української літератури:) Фуххх, яка відповідальність:)) Я справді дуже втішена Вашою щирістю та емоційністю. Намагатимусь не розчарувати. І, до речі, маю особливе ставлення до імені Анна. Добра Вам, радості, вміння радіти життю та знаходити у буденному небуденне:)
Іра 31.10.2012 19:38
фото Классс!!! :)