Поділитись


Березень

Квітень 2011

Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Новини за 30.04.2011  Усі новини

«Ви… мишка?..»

Чи не єдину забаганку, яку варто було б виконувати миттєво й без обговорень – це дитяче «Я хочу!», коли маля стискає у руках книжку.
Тому наразі у мене в душі роздрай: «Мишкові миші» - подарункове видання, не з дешевих. Але з іншого боку, потримаєш у руках, погортаєш, і думаєш: книжки, що оформлені на такому рівні – це наша самим собі відповідь: ми так можемо. Це - наш вітчизняний продукт в усьому, від тексту до друку. Ірина Балбек, бренд-директор видавництва «Грані-Т» розповіла, що поліграфісти схопились за голову, коли їм пояснили задум, та ще й з елементами ручної роботи, але таки зробили. І перші примірники «Мишок» опинилися у Львові на Львівському міжнародному дитячому фестивалі. На прес-конференції презентували дві нові книжки з серії подарункових видань «Грані-Т»: «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько (вітаю свою літературну сестричку!) та мої «Мишкові миші». «Пригоди…» чудово проілюструвала художниця Надія Дойчева-Бут, «Мишкові миші» дуже класно намалювала художниця Анна Сарвіра.
Враження від Фестивалю. Коротко. Купила кілька нових книжок, ще більше не купила, лише придивалась до них, поклавши око, на майбутнє. Коротко поспілкувалась з кількома письменниками, які пишуть для дітей. Побачилась із польською письменницею Барбарою Космовською, зробивши висновок: «наша людина». Такі самі враження від Ірини Балбек – невипадково вона працює саме у видавництві дитячої літератури; а її донька Надійка вразила мене детальним знанням тексту «Мишок», виявляється вона їх вже двічі прочитала. Зійшлися на тому, що обом нам з героїв книжки найбільше подобається Олько Камуфляж. І, до речі! Одним з перших, якщо не першим, Надійка свого часу вимовила слово «читати!» (бо мама їй читала постійно), у смішному, звичайно, малюківському варіанті. Чи не «наша людина»?:)
Саме це слово «читати» було вчора найуживанішим. Маленька дівчинка на стенді «Граней-Т», де я читала вголос уривки, щойно я замовкала, нагадувала: читайте! А тоді, уважно подивившись на мене, запитала: «Ви… мишка?..»
Фото Оксани Прохорець.
На фото: Галина Вдовиченко, Ірина Балбек, Барбара Космовська, Мар’яна Савка, перший покупець – дівчинка Аня та її сім’я, діти-слухачі, Леся Воронина, у прямому ефірі на Львівському ТБ у програмі «Вечірній простір»…