Поділитись


Лютий

Березень 2014

Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
242526272812
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Новини за 27.03.2014  Усі новини

У Луцьк приїхала письменниця, яка пише романи, котрі допомагають повірити у себе 
Волинський інформаційний портал  VIP

У приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва відбулася презентація книги «Інші пів’яблука» Галини Вдовиченко.
Чимало охочих прийшли на зустріч із письменницею.
 
Галина Вдовиченко – журналістка та письменниця зі Львова. До Луцька вона завітала, аби презентувати свій новий роман «Інші пів’яблука» - продовження першої книги («Пів’яблука»), яку авторка написала п’ять із половиною років тому.
Гостя розповіла, що все життя пропрацювала у журналістиці, але завжди знала, що писатиме книги. Колись думала, що згодом на це буде більше часу, однак зрозуміла: нічого не можна відкладати на потім. Якщо людина щось хоче, то має це робити, а зовнішні обставини навпаки допомагатимуть це здійснювати.
 
До слова, починається книга з того, що головна героїня забороняє собі думати про брак часу, аби не програмувати його в життя.
«Інші пів’яблука» Галина Вдовиченко вважає своєрідним закінченням циклу своєї творчості, адже з «яблука» все почалось, ним і закінчилось.
Насправді письменниця не збиралась писати другу частину книги. Але так трапилось, що згодом гостя зрозуміла, що багато чого недописала у творі та може розв’язати нові сюжетні лінії.
Галина Вдовиченко зізналась, що наразі їй не пишеться, хоча є багато ідей і задумів. Вона пов’язує це частково з нинішньою ситуацією в Україні. Розповіла гостя й про інші книги, наприклад, «Бора», «Купальниця», «Хто такий Ігор» і «Там, де він» (початкова назва «Замок Гербуртів»). До речі, остання була відзначена на «Коронації слова».
Волинський письменник Володимир Лис, який якраз у той рік був членом журі розповів, що коли взяв до рук цей рукопис, то зрозумів, що тримає шедевр, тож ні на хвильку не сумнівався у тому, що віддасть свій голос за нього. Однак він думав, що його написала інша львівська письменниця - Галина Пагутяк. Також Володимир Лис попрохав повернути першопочаткову назву твору: мовляв, вона містить загадку. Письменник додав, що багато романів письменниці допомагають читачам повірити у себе.

Чимало поціновувачів творчості Галини Вдовиченко розповіли й власні історії про те, як познайомились із її книгами. Насамкінець охочі могли придбати її літературні дітища.