Поділитись


Березень

Квітень 2014

Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Новини за 17.04.2014  Усі новини

Від "Ліги непарних шкарпеток" до... "Ліги нечемних президентів"

Блог Львівської обласної бібліотеки для дітей

Популярна львівська письменниця, мандрівниця і журналістка Галина Вдовиченко, яка об'їздила чи не всю Україну з презентацією своїх книг і просто в журналістських справах, нарешті завітала й до нашої бібліотеки. 
 
Молодші читачі - учні 2 та 3 класів ЗСШ №8, які прийшли на зустріч з улюбленою письменницею, 
уже давно прочитали її "Мишкових мишей" та "Лігу непарних шкарпеток", тому й закидали пані Галину запитаннями й пропозиціями щодо нових сюжетів для майбутніх книг. 
Нашу гостю вразила політична "підкованість" дітей: з усіх боків сипалися пропозиції написати про "зелених чоловічків", про Крим, про Януковича й Азірова, а один особливо вигадливий хлопчина навіть придумав уже назву для майбутньої книги - "Ліга нечемних президентів". Хоча діти прагнуть читати і про драконів, і про тварин - особливо про котів та собак. Галина Вдовиченко відкрила таємницю, що уже здала у Видавництво Старого Лева свою нову дитячу книгу і має намір обов'язково написати про свого собаку, який уже, на жаль, помер. 
Галаслива малеча після зустрічі фотографувалася з улюбленою письменницею, 

дехто підійшов за автографом, 
хтось дарував свої малюнки - ілюстрації до "...шкарпеток", 
а одна дівчинка по секрету зізналася, що хоче прочитати книгу Галини Вдовиченко про перше кохання, на що наша гостя відповіла: "Усі мої книги - про кохання, але подумаю над тим, щоб написати й про перші прояви цього почуття".
Бібліотекарі й читачі підготували два сюрпризи для нашої гості: сценка за уривком книги "Ліга непарних шкарпеток" у виконанні дівчаток - учениць 3-го класу ЗСШ №8 (режисер - ведуча зустрічі Катерина Сухоребська), 
та буктрейлер цієї книги (автор ідеї Юлія Дудко), який на конкурсі буктрейлерів, оголошеному Українською Бібліотечною Асоціацією, зайняв почесне ІІ місце.

Задоволеними лишилися всі - перш за все наші маленькі читачі й сама авторка їхніх улюблених книг. І, звісно, бібліотекарі, які організували цю зустріч.

Джерело  lodbphoto.blogspot.com/2014/04/blog-post_2345.html