Поділитись


Травень

Червень 2015

Липень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Новини за 05.06.2015  Усі новини

«Коронація слова» оголосила переможців

Подаємо список лауреатів і дипломантів конкурсу.

«ГРАНД КОРОНАЦІЯ СЛОВА – 2015»


ГРАНД РОМАНИ

Маріупольський процес Галина Вдовиченко М.Львів


ГРАНД КІНОСЦЕНАРІЇ

У зонах недосяжності Юлія Боднарюк М.Чернівці


ГРАНД П´ЄСИ

Крим Сергій Васильєв М.Київ


ГРАНД ПІСЕННА ЛІРИКА

Щоб ми жили Оксана Шеренгова М.Корсунь-Шевченківський


ГРАНД СПЕЦВІДЗНАКИ


ГРАНД Романи

Щасливий Вікторія Гранецька М.Вінниця

Небо над Віднем Богдан Коломійчук М.Львів

Вовчий місяць Олексій Волков М.Тернопіль


ГРАНД Кіносценарії

Доповідна апостолові Петру Або Парадигма Юрія Іллєнка Віра Мельник М.Київ

Збірка короткого метру "Тлінь" Дмитро Сухолиткий-Собчук М.Київ


ГРАНД П´єси

Лист до Султана Гарольд Бодикін М.Сімферополь


ГРАНД Пісенна лірика

Молитва Анатолій Матвійчук М.Київ

Трьохсотий Тарас Антипович М.Київ



Романи

І премія

Вересові меди Надія Гуменюк м.Луцьк

ІІ премія

Роман з містом Світлана Горбань, Наталія Лапіна м.Черкаси

ІІІ премія

Хата на околиці села Петро Лущик Львівська обл.


Прозові твори для дітей


І премія

Комп і компанія Анна Коршунова м. Суми


Кіносценарії


І премія

Будинок «Слово» Любов Якимчук, Тарас Томенко м.Київ


ІІ премія

Екс Ярослав Яріш Львівська обл.


ІІІ премія Капітан Матвій: у пошуках Стріли Петро Слесаренко м.Київ


Кіносценарії для дітей


І премія

Вчорашній день Ольга Тарасова Харківська обл..


П´єси


І премія

Із Тарасом- через морок Богдана Олександровська М. Суми

ІІ премія

Жінки та снайпер Тетяна Киценко М. Київ

ІІІ премія

Ось така провінційна історія Галина Ткачук-Поручник М. Львів
Правосуддя Єв Володимир Коваль М. Чернігів


П´єси для дітей


І премія

Країна серйозних Марина Смілянець М. Київ


Пісенна лірика


І премія

Між двома блокпостами Богдан Стельмах М. Львів
ІІ

премія Осіннє танго Ганна Крушельницька М. Київ

ІІІ премія

Тихою Світлана Дідух-Романенко М. Бориспіль


Пісенна лірика для дітей

І премія На старому горищі Володимир Шинкарук М. Житомир


Спеціальні відзнаки


Роман

Спеціальна премія від Андрія Кокотюхи «Золотий Пістоль» за Найкращий гостросюжетний детектив

Tatoo. Читання по очах. В`ячеслав Васильченко М. Київ

Спеціальна премія від Міністра екології і природних ресурсів та президента Фонду «Успішна Україна»

В.І.Н. Валентин Терлецький М. Запоріжжя

Спеціальна премія від мережі книгарень "Буква"

Акваруім Олексій Чупа М. Макіївка


Спеціальна премія від мережі книгарень "Буква"

Бажання поверненню не підлягають Анна Зубович М. Чернівці


Спеціальна відзнака від Дари Корній, Тали Владмирової «Українське сучасне фентезі»

Відунський сокіл Артур Закордонець Хмельницька обл.

Алхімія свободи Ярина Каторож М. Львів

Спеціальна відзнака «Найкращий твір про кохання» спецвідзнака від Ніка Нікалео та учасниць Львівського жіночого літературного клубу Тріада.

Лабіринтами доль Марія Зубак М. Київ

Спеціальна відзнака Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

І глухота впаде Дарина Гладун М. Хмельницький

Спеціальна відзнака Вибір Видавця

Ін’єкція у вітрильник Сергій Мисько Миколаївська обл..

Тріанські рішкунці Василь Тибель М. Рівне

Спеціальна відзнака

Солодка ілюзія життя Олександр Жовна М. Кіровоград

Історія трамвайчика Валентина Михайленко Чернігівська обл..

Божа вивірка Тетяна Пишнюк М. Київ

Остання дорога Богдан Мельничук М. Тернопіль

Сновида Ольга Мігель М. Кіровоград

Злі лелеки Зінаїда Луценко Черкаська обл..

Час Демона Петро Дараманчук Канада

Велика маленька Грузія Сашко Сівченко М. Київ

Один другу Георгій Пилипенко М. Біла Церква


Твір для дітей

Спеціальна відзнака Вибір Видавця

Моя класнюча дівчинка Марина Павленко Черкаська обл..

Жираф Жак, русалка Кусалка та Бовтухась Станіслав Бондаренко М. Київ

Я, трамвай і зоопарк Кузько Кузякін м.Житомир


Кіносценарій

Спеціальна відзнака Державне агенство України з питань кіно

Аліса усміхається Ірина Тетера М. Київ

Спеціальна відзнака "Коронація –анімація" за кращий короткометражний анімаційний фільм

Цокає час Марія Ткачівська М. Івано-Франківськ

Спеціальна відзнака

Таємниця фільму «Арсенал» Юрій Васильович Сорока М. Київ

Спеціальна відзнака

Ідеальний пацієнт Олександр Куманський М. Кіровоград.


Кіносценарій для дітей

Спеціальна відзнака

Команда 3-П Віталій Хало М.Київ

Спеціальна відзнака

Бешкетники Сценарне об’єднання «Скрінхауз» та Богдан Жолдак М. Київ

Пісенна лірика

Спеціальна відзнака "Найкраща військова пісня" від Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України

Ми солдати України Володимир Даник М. Черкаси

Вставай Україна на бій Олена Полянська М. Київ

Спеціальна відзнака

Малює осінь твій портрет Ніна Шугніло Волинська обл..

9 грамів Володимир Шинкарук М. Житомир

Молитва мамі Володимир Вакуленко-К. Харківська обл.

Берегиня Ірина Хомин М. Львів

Колискова матері Анатолій Ткаченко М. Київ

Я вірю! Анна Федєєва М. Біла Церква

Дніпро перейшли батальйони Василь Басараба М. Рівне


Джерело  bukvoid.com.ua/events/premii/2015/06/05/071409.html

Коментарі 0   Сортувати:
    Дописати коментар
    Скасувати Ваше Ім`я:

    Ваш e-mail:

     :)  :(  ^_^  :\'(  :/  :o  :D  :p  ;)  :3  :*  &rt;:(  8)  8|  &rt:o  o.O  (^^^)  :v  -_-  O:)  3:)  :|]  <3  <(")
    smiles
    Повторіть код: Оновити код