Поділитись


Листопад

Грудень 2016

Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Новини за 22.12.2016  Усі новини

Розмови про книжки з дітьми та "Літературні вечорниці" з пенсіонерами

 З 29 листопада до 16 грудня у львівських публічних бібліотеках тривали “Літературні вечорниці для пенсіонерів”. Це зустрічі читачів поважного віку з відомими українськими письменниками.

Одночасно у львівських школах тривали розмови з письменниками про книжки та читання.


Фоторепортаж Оксани ПРОХОРЕЦЬ, коментарі з ФБ Галини ВДОВИЧЕНКО

А зараз покажу малих читачів зі школи № 46 на Науковій. Четверті класи. Майже усім дай лиш привід поговорити - і про книжки, і про котів-собак, і про батьків ("а мій тато...", "а моя мама..."). Про все і всіх - з любов'ю. Одна дівчинка сказала: моя мама теж поважає непарні шкарпетки, вона їх збирає в окремий пакет і називає не ліга непарних шкарпеток, а клуб самотніх сердець) Я їм усі щоденники попідписувала, вони їх розгортали: ось тут щось напишіть! А вчителька сказала: пишіть, я не проти.


Я зараз пишу одне оповідання про місцевість поблизу Добромиля, і от у Брюховичах, в бібліотеці-філії № 28 мені раптом одна жінка каже про те, що вона має матеріали саме про цю місцевість, уявляєте? І радо мені їх покаже. Це були "Літературні вечорниці", на які Форум видавців запросив читачів старшого віку, але приходили і молодші.


Центральна міська бібліотека на вул. Мулярській у Львові. "Літературні вечорниці". Знайшла тут тему. Їх море навколо, тих важливих тем, було б кому й коли писати. Перша з моїх авторських "ПРОти НАСильства" залишилася тут, у відділі абонементу.


З останніх чотирьох зустрічей з читачами цю подумки назвала "кілька хвилин дзвінкої тиші". Ні, ми не мовчали, говорили, звісно - і десятикласники, і я. Навіть на усі їхні записки встигла відповісти. Але коли я читала уривок з оповідання "Порозумілися" з "Вовчих історій замку Гербуртів", вони слухали так, що тиша на вуха тиснула. Не лише маленьким, але й майже дорослим теж треба читати вголос. Я ж дотепер пам'ятаю, хто з вчителів нам читав уголос, і що саме.
Це були десяті класи, вчителі та бібліотекарі школи № 81, 16 грудня


Коментарі 10   Сортувати:
Дописати коментар
Скасувати Ваше Ім`я:

Ваш e-mail:

 :) :( ^_^ :\'( :/ :o :D :p ;) :3 :* &rt;:( 8) 8| &rt:o o.O (^^^) :v -_- O:) 3:) :|] <3 <(")
smiles
Повторіть код: Оновити код