Поділитись


Лютий

Березень 2018

Квітень
ПнВтСрЧтПтСбНд
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Новини за 25.03.2018  Усі новини

"Сова, яка хотіла стати жайворонком" - арт-бук для дітей та дорослих від Вдовиченко, Лукащук та видавництва "Чорні вівці"

 Кілька років тому мене неймовірно здивувала Христина Лукащук. Раптом виявилося, що вона ще й художниця. Фантастично талановита і працьовита художниця. Пам’ятаю той день, коли я сказала їй: хочу зробити з тобою дитячу книжку. І ось наша книжка «Сова, яка хотіла стати жайворонком» виходить у видавництві Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці". Радію цій новині!
Ця книжка - і для дітей, і для дорослих, я так її сприймаю. Кілька місяців тому на презентації моєї нової дитячої книжки хлопець років 25-ти купив і підписав її для своєї дівчини. «Вона таке сонько, у неї проблеми з прокиданням», - сказав він мені. Де тепер той хлопець? Де його дівчина з її проблемами? Нова дитяча книжка – і для них теж.
( Галина Вдовиченко, FB)

Ця історія з того періоду коли я малювала запоєм, коли жила героями Галі Вдовиченко , коли засипала з Жайворонком і прокидалась зі Совою... бо ця оповідь неймовірно тепла, наповнена всіма барвами та звуками лісу і обов`язково лопотінням крил....а ще там є щось надзвичайно важливе для кожного з нас.
(Христина Лукащук, FB)

Деякі ілюстрації до книжки:
 
 

Передпродаж -  до 4 квітня


Свіженька книжечка про сов і жайворонків від Галини Вдовиченко з ілюстраціями Христини Лукащук зовсім скоро побачить світ 
Тільки до 4 квітня ви встигаєте замовити її за 100 грн. Далі книжка коштуватиме на 25 грн. дорожче.

Незалежно від того, любите ви довго спати чи прокидаєтесь вранці, зазирайте сюди: lwww.books-xxi.com.ua/products/sova-yaka-hotila-stati-zhajvoronkom/
Для дітей від 4 років  


Джерело : Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці".www.facebook.com/ChorniVivtsi/

А тим часом:
Гортензія у березні і збіг невипадковий. Мої подарували мені гортензію у горщику (до садових та інших гортензій ще дуже далеко) - і того ж дня прийшла від видавництва "Чорні вівці" новина про те, що виходить у світ наша з Христиною Лукащук книжка "Сова, яка хотіла стати жайворонком". Із такою, зокрема (однією з багатьох неймовірно прекрасних) ілюстрацією. Світ сповнений натяків та начебто збігів.
(Галина Вдовиченко, FB )