Поділитись


Вересень

Жовтень 2018

Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Галина Вдовиченко розповіла, як правильно засинати і прокидатися

Видавництво Старого Лева
Олена Гутик  ( головне фото Олени Гутик )

Фото Оксани Прохорець


 З одного боку новенької книжки письменниці Галини Вдовиченко - дві історії на прокидання, з іншої - дві на засинання. «Засинай. Прокидайся» - перша книжка-перевертайка від Старого Лева для малят. На Дитячому Форумі письменниця провела майстер-клас із засинання та прокидання, до якого долучилися маленькі учасники книжкового дійства.

«У розділі «Засинай» є історія про машинки, і ми з вами спробуємо її відтворити, - розпочала майстер-клас авторка. - Я написала цю історію тому, що мені треба було приспати одного дуже активного хлопчика. Герої для історії знайшлися одразу: у мне є своя особиста іграшка у вигляді машини марки Фольцваген Жук. І от я розповіла цьому невгамовному маленькому хлопчику історію, яка починалася так: «Їде по нічній дорозі синій Фольцваген Жук...». Мій герой був дуже втомлений і зупинився перепочити біля розлогої верби, а далі сюди з'їхалися й інші втомлені подорожні».

Роль втомленого Жука-Фольцвагена віртуозно виконала львів'янка Марічка, дівчинка Юля зіграла його компаньйонку - велику сріблясту Фуру. Згодом до них приєднався старенький Автобус та Мотоцикл. Зелена Верба огорнула їх своїм гіллям... Але ось казка добігла кінця, герої прокинулися, їх зустріло сонячне проміння, пташки та метелики. Усі герої майстер-класу зійшлися на думці, що коли прокидатися під пташиний спів і засинати під шум верби – хороший настрій на весь день гарантовано!
Джерело :starylev.com.ua/news/galyna-vdovychenko-rozpovila-yak-pravylno-zasynaty-i-prokydatysya