Поділитись


Вересень

Жовтень 2018

Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Книжки Галини Вдовиченко - зразок «найсвітлішої» сучасної прози

Новий Час
Оксана ФРАНКІВ


 Так пишуть про колегу та письменницю журналісти.
З героями численних книг Галини Вдовиченко читачі Жидачівщини знайомі не зі слухів чи переказів, творами письменниці зачитуються віддавна. А от поспілкуватися вживу випала нагода лише цьогоріч наприкінці травня.
31 травня 2017 р. в актовому залі Жидачівської РЦБС Галина Дереш та Ольга Прокопів представляли читачам авторку «Пів’яблука». Приємно здивували відому гостю учні гімназії М. Крижанівська, В. Ліпницька, М. Олійник та В. Денис читанням уривків із творів Галини Вдовиченко. Власне вибрані твори й вплинули на хід спілкування читачів та письменниці. Галина Вдовиченко розповідала про героїв своїх численних книг, про реальних прототипів, які наштовхнули її на творчість, та про те, як персонажі її творів оживають на сторінках друкованого тексту і вже самі ведуть письменницю шляхом творчого пошуку.
«Проза п. Галини не тільки цікава, а й пізнавальна. Особистість Іоана Пінзеля, закони життя вовків, переплетення часу навколо замку Гербуртів, відгомін часів Київської Русі, реалії життя простих людей по обидва боки фронту сучасної не визнаної війни - усе залишає свій слід після прочитання.
«Пані Галина - улюблена авторка і серед дітей. «Мишкові миші», «Ліга непарних шкарпеток», «36 і 6 котів» - добрі історії, які читають сучасні діти”, - пишуть про зустріч із письменницею у своєму блозі жидачівські бібліотекарі.
Вітальні пісні для гостей виконували старша група зразкового вокального колективу міського Центру творчості «Струмок» (керівник О. Дахній).
Коли у залі збираються творчі люди, в повітрі витає поезія. На зустріч із Галиною Вдовиченко завітали наші поетеси Наталя Тріщ, яка вже знайома з письменницею завдяки книжковій толоці у Слов’янську та Краматорську, а також Валентина Матвіїв, яка нещодавно дебютувала зі своїми поезіями в ефірі районного радіомовлення (головний редактор - Ірина Берник). Валентина Матвіїв прочитала авторську поезію, в якій дала свою відповідь на вічне запитання: «Звідки черпаєте натхнення?»
На згадку про зустріч усі охочі придбали книги Галини Вдовиченко з її автографом та зробили спільну світлину.

Джерело:   www.newtime.lviv.ua/index.php/newtime-osobustosti-kt/3071-2017-06-09-07-46-28
Коментарі 15   Сортувати:
Дописати коментар
Скасувати Ваше Ім`я:

Ваш e-mail:

 :) :( ^_^ :\'( :/ :o :D :p ;) :3 :* &rt;:( 8) 8| &rt:o o.O (^^^) :v -_- O:) 3:) :|] <3 <(")
smiles
Повторіть код: Оновити код