Поділитись


Вересень

Жовтень 2018

Листопад
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Повернулася з Києва з відзнакою «Золотий письменник»


Повернулася з Києва з відзнакою «Золотий письменник». Гучна назва, та суть така: цю нагороду отримують від «Коронації слова» автори, в яких наклад друкованих книжок перевищив сто тисяч примірників. Мабуть, щось подібне мали б робити державні інституції, але їм не до того, натомість це робить Міжнародний літературний конкурс, який започаткували та сімнадцять років опікуються ним Тетяна та Юрій Логуші.
Переможців у цій номінації оголошували Микола Жулинський, Григорій Грабович, Юрій та Тетяна Логуші. Я лише на сцені дізналася, у якому товаристві опинилася. Цю відзнаку цьогоріч також отримали Раїса Іванченко, Тамара Коломієць, Іван Драч, Михайло Слабошпицький, Віктор Міняйло, Дмитро Павличко та Ігор Померанцев. Вітаю їх. Вітаю тих, хто отримав перемогу та відзнаки у номінаціях «романи», «твори для дітей», «п’єси», «кіносценарії», «пісенна лірика». Щороку цікавлюся переможцями «Коронації», щоразу чую нові імена і сподіваюсь, що серед них згодом відкрию для себе імена тих, кого читатиму із задоволенням. Радію, що «Коронація» не обмежується колом коронаційних письменників, а дивиться ширше. Бажаю цьому конкурсу багато років активного життя, він того вартий.
Щорічний коронаційний з’їзд – це ще й нагода побачитися з тими, кого місяцями не бачиш, кого любиш і поважаєш… Приємно було почутись-побачитись!  


Галина Вдовиченко
Фото  Ігоря Жука, Лесі Ворониної, Оксамитки Блажевської.