Поділитись


Грудень

Січень 2018

Лютий
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ще про "Жити-пити" на Форумі-2013:

Спецпроект Postpaper: люди на Форумі та їхні книги.

Оля, навчається у школі
 
Оля прийшла на «бодунову» презентацію книги українських письменників «Жити – пити. 40 градусів життя» щоб поставити автографи письменників. За її словами, вона сама не п'є та проблем з алкоголем не має, але знає кому цю книгу подарує. На Форумі придбала також «Фізику майбутнього» Мічіо Кайку, тому що любить фізику та приймає участь у олімпіадах з цього предмету.
Антогія «Жити — пити. 40 градусів життя», видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля»
В аантології «Жити — пити. 40 градусів життя» свої стосунки зі шкідливими звичками розкриють Галина Вдовиченко, Лариса Денисенко, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Ірен Роздобудько, Наталка Шевченко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Євген Положій, Наталка сняданко та Євгенія Кононенко. Келих кожного з письменників наповнено цікавими оповідками, спогадами, мріями.

Мічіо Кайку «Фізика майбутнього», видавництво «Літопис

У книжці-бестселері Мічіо Кайку досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні сто років, змінять наше життя в ХХІ сторіччі. Спираючись на дослідження, які вже сьогодні проводять в наукових лабораторіях в усьому світі, Кайку передбачає майбутнє, у якому ми вже не будемо пасивними спостерігачами танцю Природи, а натомість перетворимося на активних хореографів матерії, життя й інтелекту. «Фізика майбутнього» – захоплива науково-популярна розповідь, що сплітає докупи найновіші досягнення провідних науковців світу. Книжка ґрунтується на інтерв’ю з понад 300 провідними науковцями, тими, що перебувають на передньому краї науки. Майбутнє комп'ютера, штучного інтелекту, медицини, енергії, космічних подорожей і навіть майбутнє багатства — про це все можна дізнатися з книжки.

Джерело postpaper.com.ua  postpaper.com.ua/booklook/olya.html#.UkBK8n9HWzt

Відео