Поділитись


Листопад

Грудень 2018

Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Українські дитячі книжки їдуть на Болонську книжкову виставку

  Роман Коник
Новина з Фейсбука

Цього року "Видавництво Старого Лева" та "Грані-Т" вперше надіслали свої книги на конкурс Болоньського дитячого книжкового ярмарку BolognaRagazzi Award 2013.
І, хоча переможцями конкурсу стали інші видання, нам приємно, що ми взяли участь в цьому конкурсі

www.bolognachildrensbookfair.com/en/bolognaragazzi-award/winners-2013/fiction/1063.html

Фотография: Цього року "Видавництво Старого Лева" та "Грані-Т" вперше надіслали свої книги на конкурс Болоньського дитячого книжкового ярмарку BolognaRagazzi Award 2013.
І, хоча переможцями конкурсу стали інші видання http://www.bolognachildrensbookfair.com/en/bolognaragazzi-award/winners-2013/fiction/1063.html, нам приємно, що ми взяли участь в цьому конкурсі

Ще про це:


  Сайт Грані-Т
Публікація  4 березня 2013
«Грані-Т» їдуть на Болонську книжкову виставку
 
         
Наприкінці березня видавництво «Грані-Т» візьме участь у найбільшій дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children's Book Fair-2013).
25–28 березня в Італії відбудеться ювілейна 50-та Болонська книжкова виставка. Це найбільша у світі виставка дитячих видавців та ілюстраторів, участь у якій є дуже важливою в усіх аспектах, починаючи від набуття нового досвіду та вражень, зростання професійної майстерності видавців, знайомств із іноземними колегами та їхнім досвідом і завершуючи представленням сучасного українського дитячого книговидання на найвищому міжнародному рівні.
Досі на «Bologna Children's Book Fair»жодного разу не було представлено самостійного українського стенду. І на жаль, цього року держава знову не внесла поїздки в Болонью до плану важливих культурних заходів. Тому видавництво «Грані-Т» (разом із «Видавництвом Старого Лева» і «Пеліканом») власним коштом візьме участь у Болонській книжковій виставці. Цього року ми вперше представили свої 4 книги на конкурсі «BolognaRagazzi Award 2013» («Солька і кухар Тара-пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової, «Мишкові миші» Галини Вдовиченко, «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько, «Вертихвіст» Валентини Вздульської), адже взяти участь у ньому можуть лише учасники виставки. Таким чином, Україна вперше з’явилася у списку учасників «BolognaRagazzi Award», а наші книги стали в один ряд із найкращими сучасними книжками для дітей у світі.
На Болонській книжковій виставці ми плануємо представити свої книги й розповісти про стан і тенденції сучасної української дитячої літератури, зустрітися з українською громадою на українському стенді. Для іноземних колег видавництво «Грані-Т» підготувало англомовну «Антологію сучасної української дитячої літератури» — завдяки перекладам Оксани Лущевської та Михайла Найдана видавці з усього світу зможуть ознайомитися з фрагментами сучасних українських книжок для дітей: «Пригоди на острові Клаварен» Ірен Роздобудько, «Таємне Товаристо Боягузів та Брехунів» Лесі Ворониної, «Солька і кухар Тара-пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової, «Вісім днів із життя Бурундука» Івана Андрусяка, «Казки П’ятинки» Дзвінки Матіяш.
А для наших читачів ми обов’язково підготуємо цікаві фоторепортажі з Болоньї. Поділимося враженнями й спостереженнями та створимо для кожного уявну подорож на Болонську книжкову виставку.
         
    Джерело сайт Грані-Т   grani-t.com.ua/about/news/3181