Поділитись


Листопад

Грудень 2018

Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

В Zaxid.net відбудеться презентація двох нових книг від «Грані-Т»

Прес-реліз до презентації подарункових видань для дітей: першої дитячої книги Галини Вдовиченко «Мишкові миші» та нової книги Ірен Роздобудько «Пригоди на острові Клаварен», що вийшли друком у видавництві «Грані-Т».
Час та місце: 29 квітня о 12:00, інформаційна агенція «Zaxid.net» (пл. Ринок, 15).
Книги приємно здивують як дітей, так і дорослих читачів. На всіх чекають приємні сюрпризи – у «Мишкових мишах»: вибіркове лакування, сторінкові клапани, погризені «сирні» сторінки; у книзі «Пригоди на острові Клаварен»: карта скарбів, настільна гра, медаль Пірата cеми морів. Розкішні ілюстрації до книги «Мишкові миші» виконала молода художниця Анна Сарвіра, а до книги «Пригоди на острові Клаварен» – Надія Дойчева-Бут.
Учасники прес-конференції: 
• Тарас Яценко – модератор;
• Ірина Балбек – представник видавництва «Грані-Т»; 
• Галина Вдовиченко – письменниця. 

Галина Вдовиченко, письменниця:
«Мишкові миші» я написала ще 2007 року. У мене чимало заготовок різних книжок по кутах заникано, але цю книжку (першу дитячу) писала паралельно зі своїм "Пів'яблука". Це вже зараз я розумію, що нічого не треба відкладати на потім, принаймні надовго. Написав - показуй людям, не тримай у шухляді. Ця книжка - про те, як різні миші - хатня, польова, кормова (вона ж лабораторна), комп'ютерна, летюча (кажан), лялькова та щур - створюють рок-гурт під керівництвом хлопчика Михайлика. Ці миші такі різні, що, здається, у них нічого не вийде. Однак героям книжки, захопленим спільною ідеєю та творчістю, вдається порозумітися і зробити те, що вони можуть зробити лише разом, а поодинці - ні. Ідея книжки дуже проста: будь-яка спільнота, будь-яке товариство здатне на великі справи, якщо прийматиме особливість та неповторність кожного як великий плюс, а не мінус. Це дуже музична повість. Я думаю у майбутньому вона зможе стати і мультфільмом, і радіоп'єсою, і фільмом :)» 

Ірен Роздобудько, письменниця:
«Цю книжку я почала писати разом із моєю подругою Клавою, коли ми з нею вчилися в п’ятому класі! Усе почалося з того, що, гуляючи берегом річки, в дамбі ми знайшли схожий на печеру острів, що вже поріс мохом. І почали думати-гадати, куди можна потрапити, якщо сісти в надувний човен і заплисти всередину цієї печери. І заходилися фантазувати на…папері. Купили зошит і записували в ньому наші уявні дивовижні пригоди. Таким чином вийшла невелика збірочка: сторінку писала я, а сторінку – моя подруга…Минуло багато років, я знову взяла цей чарівний зошит і хочу поділитися ним зі своїми читачами. Не лише для того, щоб розважити їх, але й щоб запевнити: мрії здійснюються!».

Цього ж дня о 16:00 на Форумі видавців дітям (стенд №135) письменниця зустрінеться з читачами та шанувальниками, що матимуть нагоду придбати 10 перших примірників книг загального тиражу та отримати ексклюзивні автографи автора. Книги входять до списку рекомендованої літератури конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу 2011» серед учнів 4-5 класів усіх загальноосвітніх шкіл України. Цього року конкурс стартує 1 травня. Детальніше на сайті видавництва «Грані-Т» (www.grani-t.com.ua)

Інформація про видавництво
Видавництво «Грані-Т» (Грані творчості) засноване у лютому 2006 року, і вже перші його видання звернули на себе увагу читачів і критики. Має два пріоритети діяльності – дитячий та культурологічний, де на сьогодні найповніше реалізується кредо видавництва – розкривати нові, часом несподівані грані творчості.
Детальніше за тел: 044 200 12 58