Поділитись


Галина Вдовиченко відповідає на питання Андрія Куркова: Як українська письменниця може народитися на Кольському півострові в Росії?Галина Вдовиченко відповідає на питання Андрія Куркова:
Як українська письменниця може народитися на Кольському півострові в Росії?


Що дала Галині Вдовиченко "Коронація слова"?Що дала Галині Вдовиченко "Коронація слова"?
Програмування майбутнього - це реальність, довела Галина Вдовиченко!


Як змінюється життя автора після того, як виходить його твір книжкою?Галина Вдовиченко відповідає на запитання Андрія куркова.
Як змінюється життя автора після того, як виходить його твір книжкою?
Що більше подобається: процес написання; результат; оцінка аудиторії і спілкування, як доказ того, що ці книжки потрібні?


Галина Вдовиченко відповідає на запитання Андрія Куркова. Чим можна пояснити успіх роману "Пів'яблука".Галина Вдовиченко відповідає на запитання Андрія Куркова.
Чим можна пояснити успіх роману "Пів'яблука".


Бануш від Галини Вдовиченко
Дія роману "Тамдевін" відбувається в Добромилі...Запитання Галині Вдовиченко від Андрія Куркова.
Дія роману "Тамдевін" відбувається в Добромилі і у Галини Пагутяк є роман "Слуга з Добромиля", тому питання: чи всі Галини люблять цю місцевість?
Мабуть, треба їхати в Добромиль, щоб отримати натхнення та, як результат, премію: Галина Пагутяк отримала Шевченківську премію, а Галина Вдовиченко - першу премію "Коронації слова".:)
Третій свій роман Галина Вдовиченко вже написала, але покищо не може про нього говорити, адже направила його на конкурс "Гран Коронація" - спеціальний конкурс для переможців попередніх років.


Чи було бажання зробити перший роман біографічним, як це зазвичай буває у письменників-початківців?Галина Вдовиченко відповідає на запитання Андрія Куркова.
Чи було бажання зробити перший роман біографічним, як це зазвичай буває у письменників-початківців?
Які дитячи страхи зберіглися в пам'яті? Чи била Галя в дитинстві хлопців? Чи боїться її чоловік?


Курков розмірковує над романами Вдовиченко.Курков розмірковує над романами Вдовиченко, характеризуючі їх як мейнстрім, а також про те, чим Вдовиченко відрізняється від радянських письменників.
Галина Вдовиченко розповідає як можна знайти героїню в маршрутці.


Галина Вдовиченко: коли ти щось робиш на межі своїх можливостей все починає тобі допомагати.Галина Вдовиченко: коли ти щось робиш на межі своїх можливостей все починає тобі допомагати.
Для написання роману "Тамдевін", за словами Куркова, вже недостатньо було тільки життєвого досвіду, на відміну для дебютного роману. Тут вже потрібно було займатися дослідженнями та пошуком і, в контексті цього, чи випадкова поява вовків, як героїв роману.


Галина Вдовиченко розповідає Олегу Шинкаренко про секрети приготування бануша .Київський книжковий ярмарок.
09.04.10.Галина Вдовиченко розповідає Олегу Шинкаренко про секрети приготування бануша та обіцяє нові кулінарні відкриття в своєму третьому романі. Київський книжковий ярмарок.